İstanbul Ankara Nakliye

İstanbul Ankara Nakliye, Ankara İstanbul Nakliye

Cenk Başar Nakliyat olarak, sahip olduğumuz modern araç filosu ve uzman ekiple İstanbul Ankara ve Ankara İstanbul yük, eşya, ambar, ofis taşıma, evden eve nakliyat ve diğer tüm taşıma işlemlerinizi titizlikle gerçekleştiriyoruz. Sağladığımız nakliye sigortası ile tüm taşımacılık işlemleriniz güvenle hallediliyor, size de arkanıza yaslanıp keyfini sürmek kalıyor.

İstanbul Ankara nakliye işlemlerinizde en güvenilir partneriniz olmak üzere faaliyet gösteren firmamız kurumsal taşımacılık, parsiyel gönderi, parça taşımacılığı, palet veya yığma taşımacılığı, evden eve taşımacılık gibi geniş ürün çeşitliğine sahip bu hizmeti tüm Türkiye’ye ve özellikle İç Anadolu bölgesine sağlıyoruz.

Kalite standartlarımızı en yukarıda tutarken, bunu uygun fiyat politikası ile müşterilerimize sunmayı amaçlıyor ve tüm diğer müşterilerimiz gibi sizleri de mutlu etmeyi hedefliyoruz.

 

Cenk Başar Nakliyat olarak, İstanbul ve Ankara gibi iki büyük şehir arasında güvenilir ve profesyonel nakliye hizmeti sunuyoruz. Taşınma süreci, birçok detayı içeren karmaşık bir süreç olabilir. Ancak, deneyimli ekibimizle birlikte, müşterilerimize sorunsuz ve güvenli bir taşınma deneyimi sunmayı taahhüt ediyoruz. İstanbul ve Ankara arasında kaliteli nakliye hizmetleri sunuyoruz. Güvenilir ekibimizle her iki şehirde de müşterilerimize profesyonel destek sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz:

Kurumsal Taşımacılık: İş yerinizin taşınması sürecinde profesyonel destek alın. Kurumsal taşıma hizmetimizle işinizin kesintisiz devam etmesini sağlayın.

Evden Eve Nakliye: Evinizi güvenle taşımak için buradayız. Deneyimli ekibimizle evden eve nakliye hizmetimizle eşyalarınızı güvenle yeni yerinize ulaştırıyoruz.

Ambar Taşımacılığı: Büyük yükleri güvenle taşımanın en etkili yollarından biri olan ambar taşımacılığı hizmetimizle işinizi kolaylaştırın.

Ofis Nakliyesi: Ofisinizi başka bir yere taşırken iş süreçlerinizi aksatmayın. Ofis nakliyesi hizmetimizle sizin için en uygun planı oluşturuyoruz.

Fabrika Taşıma: Büyük ölçekli taşıma ihtiyaçlarınız için özel olarak planlanmış fabrika taşıma hizmetimizle işinizi güvenle yeni yerine taşıyoruz.

Kolili Malzeme Taşıma: İhtiyacınıza uygun olarak koliler içindeki malzemelerinizi güvenle taşıyoruz. Her bir koliyi özenle paketleyip yeni yerinize ulaştırıyoruz.

Paketlemeli Taşıma: Eşyalarınızı özenle paketleyerek taşınma sürecini güvenli ve sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

 

Son yıllarda nakliye istekleri giderek artmaktadır. İstanbul-Ankara nakliyat kadromuzla taşımanın amacına özel geliştirilmiş nakliye kamyonlarımız ile bölge müşterilerimize bu hizmeti senelerdir veriyor, İstanbul ilinden Ankara iline nakliyatçılık çalışmalarında saygın bir konuma erişen firmamız, hizmetlerini müşteri memnuniyeti merkezli problemsiz bir şekilde yerine getirmek için çaba sarf etmektedir. Bu gayretlerimiz çizgisinde müşterilerimiz bizler ile sık sık çalışmayı tercih etmektedir. Çünkü eksik olduğumuz yerleri belirleyip kendimizi geliştirip sizlere daha kaliteli taşımacılık hizmeti vermek amacıyla nakliyat esnasında sık sık onlarla etkileşim durumunda oluruz. Taşıma zamanında yüklerin ve eşyaların zarar görmemesi amacıyla gerekli önlemleri alarak bütün güvenliği sağlanmaktadır. Nakliyesi yapılacak ürünleriniz ve eşyalarınızın ne kadar kıymetli olduğunun farkında olan Cenk Başar Nakliyat, taşımacılık esnasında hesapta olmayan kazalardan dayanıklılık amacıyla nakliye kamyonlarındaki yükünüzü koruma altına almaktadır.

Cenk Başar Nakliyat, kaliteli ve güvenli nakliyat anlayışıyla müşterilerine dünya standartlarında hizmet sunmak amacıyla yola çıkmıştır. Kurulduğu yıldan bu yana profesyonel kadrosu, iş planı ve taşıma hizmetleriyle nakliyat sektöründe güven veren bir şirkettir. Cenk Başar Nakliyat, hizmet verdiği süreçte, on binlerce müşteriye hizmet sunarak nakliyat sektörünün yeni ve güvenli yüzü olmuştur. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HIZLI VE TAM ZAMANINDA

Geniş araç ağımız ile hızlı ve güvenilir taşımacılıkla zamandan tasarruf edin.

NAKLİYAT SİGORTASI

Nakliyat sigortası ile yük ve eşyalarınız daima güvende.

UYGUN FİYAT & KALİTELİ HİZMET

Kaliteli hizmetimiz ve daima uygun fiyatımız ile  yanınızdayız.

PROFESYONEL TAŞIMA EKİBİ

Dilerseniz, uzman ekiplerimizle taşıma ve yerleştirme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Bize Ulaşın

0554 672 00 88

Sizi Arayalım