Ambar Taşımacılık

Ambar Taşımacılık

Ambar, genel olarak ürünlerin depolandığı, paketlendiği ve taşımaya hazır hale getirildiği depoya verilen isimdir. Ambar kargo hizmetleri, lojistik anlamda bakıldığında düşük kapasitede mal taşıması gerçekleştirecek olan firmalar tarafından tercih edilen bir taşımacılık türü olarak karşımıza çıkıyor. Sevkiyatın parçalı olması sebebi ile komple bir aracı dolduramıyor; komple bir aracı dolduracak parça yük sahiplerinden biri de olamıyorsunuz. Ya da ambalajı dolayısı ile mallarınızı kargo firmalarınca taşınmıyor; taşınsa dahi yüksek fiyatlar talep ediliyor. İşte bu durumda ambar taşımacılık hizmeti devreye girer. Adresinizden alınan yükler bir aktarma merkezinde toplanır. Burada aynı ile gidecek yükler birleştirilerek şehirlerarası araçlara yüklenir. Birleştirilerek sevk edilen malzemeleriniz varış merkezlerinde bu kez de dağıtım araçlarına aktarılarak alıcılarına ulaştırılır. Böylece ne komple, ne de parsiyel araç tutmaya yetecek yükü olmayan birçok göndericinin malı birleştirilerek gönderilmiş oluyor.

Cenk Başar Nakliyat olarak, ambar taşımacılığı hizmetimizle sizin için en güvenli ve ekonomik çözümü sunuyoruz. Ambar taşımacılığı, genellikle özel bir taşıma gerektirmeyen, daha büyük ve hacimli yüklerin güvenli bir şekilde taşınması için ideal bir seçenektir. Siz de bu avantajlardan yararlanarak eşyalarınızı güvenle taşımak istiyorsanız, doğru adrestesiniz.

 

Neden Cenk Başar Nakliyat:

Deneyimli Ekibimiz: Uzman kadromuz, ambar taşımacılığı konusunda geniş deneyime sahiptir. Her aşamada profesyonel bir destek sunarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyoruz.

Güvenli ve Hızlı Taşıma: Ekipmanlarınızı güvenli bir şekilde depolayarak ve taşıyarak, zamanında ve sağlam bir şekilde hedefe ulaştırıyoruz. Güvenilir taşıma hizmetimizle işlerinizi aksamadan yürütmenize yardımcı oluyoruz.

Teknolojik Altyapı: En son teknolojiye sahip lojistik sistemlerimizle, gönderilerinizi anlık olarak takip edebilir ve size her aşamada bilgi sağlayabiliriz. Böylece, sürecin tam kontrolünü elinizde tutabilirsiniz.

Esnek Çözümler: Her müşterinin ihtiyaçları farklıdır. Bu nedenle, esnek çözümler sunarak ambar taşımacılığı sürecini işletmenizin gereksinimlerine uygun hale getiriyoruz.

 

Ambar taşımacılık hizmetinin avantajları şunlardır:

-Tüm taşıtı doldurmak için yeterli sayıda ürünü bulunmayan firmaların en ideal tercihi olarak nitelendirilmektedir. Ambar kargo hizmeti, firmaların tüm aracı doldurma zorunluğunu ortadan kaldırmaktadır. Ambar kargo sayesinde, sadece taşınması istenen ürünlerin, ücretinin ödenmesi mümkün hale gelmektedir.

-Birkaç parça koli veya az miktarda ürünün taşınması gerektiğinde, kargo firmalarıyla çalışmak ekonomik anlamda sıkıntılara neden olabilmektedir. Ambar kargo, firmaların küçük çaptaki ürünlerini bir araya getirerek; hızlı bir şekilde taşınmasına olanak tanımaktadır.

-Havayolu, karayolu ve denizyolu taşımacılık hizmetleri ile yürütülen tüm ambar kargo işlemlerinde; ortaya çıkan kaza veya ürün kaybı gibi durumların maddi bedeli kargo firması tarafından ödenmektedir.

-Taşıyıcı firma, ürünlerin taşınmasına ek olarak depolanması görevini de üstlenmektedir. Böylece üretici firma, kendi deposundan tasarruf edebilmektedir. Kargo firmasının ambarında saklanan ürünler, uygun koşullar sağlandığında nakliye edilmektedir.

 

İşletmenizin ambar taşımacılığı ihtiyaçları için bize güvenebilirsiniz. Detaylı bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizinle işbirliği yapmak için sabırsızlanıyoruz.

NAKLİYAT SİGORTASI

Nakliyat sigortası ile yük ve eşyalarınız daima güvende.

HIZLI VE TAM ZAMANINDA

Geniş araç ağımız ile hızlı ve güvenilir taşımacılıkla zamandan tasarruf edin.

UYGUN FİYAT & KALİTELİ HİZMET

Kaliteli hizmetimiz ve daima uygun fiyatımız ile  yanınızdayız.

PROFESYONEL TAŞIMA EKİBİ

Dilerseniz, uzman ekiplerimizle taşıma ve yerleştirme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Bize Ulaşın

0554 672 00 88

Sizi Arayalım